قطعات کوماتسو

قطعات کوماتسو

نمایندگی واردات قطعات کوماتسو

آرکادیزل وارد کننده قطعات کوماتسو در ایران که هدف و مبنای کار تیم آرکادیزل تامین تمامی قطعات لودر و بلدوزر های شرکت کوماتسو می باشد.

برای خرید قطعات کوماتسو کافیست با تیم ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. در سریع ترین زمان ممکن همراه با ارسال رایگان قطعات به دستتان خواهد رسید.

امکان پرداخت اقساطی برای مشتریان شناخته شده

جهت خرید تماس بگیرید

قطعات موتور کوماتسو

آرکادیزل تامین کننده تمامی قطعات موتور کوماتسو ، ارسال رایگان به سراسر کشور همراه با پرداخت اقساطی

قطعات هیدرولیک کوماتسو

آرکادیزل تامین کننده تمامی قطعات هیدرولیک کوماتسو ، ارسال رایگان به سراسر کشور همراه با پرداخت اقساطی

قطعات پمپ و انژکتور کوماتسو

آرکادیزل تامین کننده تمامی قطعات پمپ و انژکتور کوماتسو ، ارسال رایگان به سراسر کشور همراه با پرداخت اقساطی

قطعات جانبی کوماتسو

آرکادیزل تامین کننده تمامی قطعات جانبی کوماتسو ، ارسال رایگان به سراسر کشور همراه با پرداخت اقساطی

قطعات زیربندی کوماتسو

آرکادیزل تامین کننده تمامی قطعات زیربندی کوماتسو ، ارسال رایگان به سراسر کشور همراه با پرداخت اقساطی

قطعات برقی کوماتسو

آرکادیزل تامین کننده تمامی قطعات برقی کوماتسو ، ارسال رایگان به سراسر کشور همراه با پرداخت اقساطی

فروش قطعات کوماتسو

فروش قطعات کوماتسو یکی از خدمات سایت آرکادیزل می باشد. شما میتوانید قطعات کوماتسو را از هر فروشگاهی خرید کنید، اما چرا باید سایت آرکادیزل را برای خرید قطعات کوماتسو انتخاب کنید؟ تفاوت ما با دیگر فروشندگان این قطعات این است که ارسال رایگان به تمامی نقاط کشور ، تحویل قطعات در سریع ترین زمان ممکن و همچنین امکان پرداخت اقاسطی برای مشتریان شناخته شده و قدیمی .

بیل های مکانیکی کوماتسو یکی از پر کاربرد ترین ماشین آلات در بخش های عمرانی و ساختمانی هستند که  تا الان مدل های زیادی از ماشین الات این برند ژاپنی به کشور ما راه یافته اند که همگی از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی برخوردار میباشند و همچنین پشتیبانی خوبی نیز از قطعات آنها توسط شرکت کوماتسوی ژاپن به عمل آمده است که این موضوع امکان نگهداری و سرویس بیل های مکانیکی تولید شده در شرکت کوماتسو را تا حد زیادی آسان میکند

خرید لوازم یدکى کوماتسو

برای خرید لوازم یدکی کوماتسو به دو روش میتوانید اقدام کنید، اولین روش مراجعه حضوری شما در شرکت آرکادیزل می باشد . که در این روش مزیت ها و معایبی را شامل می شود،از مزیت های این روش بررسی قطعات کوماتسو چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ کیفیت می باشد. و اما معایبی که این روش دارد این است که فقط افراد نزدیک به تهران می توانند تشریف بیاورند. (گرچه شرکت آرکادیزل میزبان شما است و این باعث افتخار ماست)

و اما روش دوم خرید قطعات کوماتسو ، خرید از طریق تماس تلفنی با مسئولین شرکت آرکادیزل می باشد. این روش هم مزیت ها و معایب خود را دارد. مزیتی که این روش دارد این است که قطعات در سریع ترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید ، ارسال رایگان به سراسر کشور ، امکان پرداخت اقساطی هزینه قطعات. و اما معایبی که در این روش وجود دارد این است که نمیتوانید محصول را قبل از خرید از نزدیک ببینید.( اما ما این ضمانت را می دهیم که بهترین کیفیت قطعات را به دستتان می رسانیم)