گیربکس لودر کوماتسو

گیربکس لودر کوماتسو

گیربکس لودر کوماتسو

اگر به دنبال خرید قطعات گیربکس لودر کوماتسو هستید، خوب جایی آمدید. میتوانید همه لوازم گیربکس لودر کوماتسو را از وبسایت آرکادیزل خریداری کنید. ارسال رایگان قطعات خریداری شده به سراسر کشور و امکان پرداخت اقساطی هزینه ها در خرید های بعدی را تجربه کنید. برای خرید قطعات کافیه از طریق دکمه های تماسی که در این صفحه درج شده اند تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

جهت همکاری با ما تماس بگیرید

گیربکس چیست؟

وقتی نوبت به اجزای چرخ‌دنده می‌رسد، ممکن است همه چیز به سرعت گیج‌کننده شود. اصطلاحات زیادی وجود دارد که سازندگان چرخ دنده و همچنین مهندسان و طراحان برای صحبت در مورد چیزی که گاهی اوقات اساساً یک چیز است استفاده می کنند. اصطلاح “گیربکس” یکی از آن اصطلاحات است که اغلب به جای هم با سر دنده یا کاهنده دنده استفاده می شود.

ابتدایی ترین تعریف گیربکس این است که گیربکس یک قطار دنده محتوی یا یک واحد مکانیکی یا جزء متشکل از یک سری چرخ دنده های یکپارچه در یک محفظه است. در واقع، خود نام آن را مشخص می کند – جعبه ای حاوی چرخ دنده. در ابتدایی ترین مفهوم، گیربکس مانند هر سیستم دنده ای عمل می کند. گشتاور و سرعت بین یک وسیله محرک مانند موتور و بار را تغییر می دهد.

خرید قطعات لودر کوماتسو از آرکا دیزل

وظیفه گیربکس لودر چیست؟

وظیفه گیربکس افزایش یا کاهش سرعت است. در نتیجه، گشتاور خروجی، معکوس تابع سرعت خواهد بود. اگر درایو محصور یک کاهنده سرعت باشد (خروجی سرعت کمتر از ورودی سرعت است)، گشتاور خروجی افزایش می یابد. اگر درایو سرعت را افزایش دهد، گشتاور خروجی کاهش می یابد.

گیربکس لودر کوماتسو

گیربکس لودر کوماتسو: گیربکس ماشینی است که برای انتقال توان مکانیکی از یک منبع تولید توان به یک مصرف کننده وهمچنین بر اورده ساختن گشتاور وسرعت دورانی مورد نیاز مصرف کننده به کار میرود. گیربکس در واقع یک واسطه بین منبع توان ومصرف کننده توان است که بین منبع توان و مصرف کننده توان یک انعطاف پذیری بوجود می اورد. گیربکس ها به دو دسته مکانیکی و برقی تقسیم میشوند.

قطعات گیربکس لودر کوماتسو

از کجا قطعات گیربکس لودر کوماتسو را بخریم؟

اگر به دنبال خرید قطعات گیربکس لودر کوماتسو هستید، ما به شما فروشگاه آرکا دیزل را پیشنهاد می دهیم. تمامی قطعات موجود در شرکت آرکادیزل اصل و اورجینال هستند و ضمانت پس از فروش دارند. همچنین میتوانید در خرید های بعدی هزینه قطعات را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!
top